Służbowe podróże z małą walizką

Podróże służbowe, czyli tak zwane delegacje, to krótki wyjazdy, z reguły maksymalnie kilkudniowe, które charakteryzują się tym, że większość czasu spędza się w pracy, a resztę podróżuje lub śpi. Dlatego też tego typu wyjazdy potrzebują specjalnie zapakowanej walizki, do czego świetnie sprawdzą się walizki na kółkach.

Kółka to podstawa

Bez walizki na kółkach większość z nas praktycznie nie wyobraża sobie już podróżowania. Walizki na kółkach małe są wygodne, lekkie, nie trzeba ich dźwigać. To rozwiązanie, do którego trudno dopasować jakąkolwiek wadę. Przede wszystkim kółka pozwalają na komfortowe przemieszczanie się z walizką po każdej przestrzeni, od idealnie płaskiej posadzki na dworcu po wybrukowany chodnik. Nawet najmniejsza torba nie może się równać z walizką na kółkach, zwłaszcza jeśli ktoś prosto z pociągu idzie na spotkanie biznesowe. Walizka po prostu wygląda bardziej elegancko.

Lekkość i wytrzymałość

Delegację mają to do siebie, że często w ciągu kilku dni pracownik musi przemieścić się w kilka odległych od siebie miejsc. Najpierw jedzie taksówką, potem leci samolotem, na koniec pociągiem. Walizki na kółkach tanie muszą nie tylko wytrzymać te ciągłe przenoszenia i przerzucania, ale również pasować wszędzie, w tym w główniej mierze właśnie do samolotu. Tam jest najwięcej wymagań i musi spełniać je wszystkie. Najlepiej zatem, aby była to walizka stworzona z myślą o bagażu podręcznym. Czyli mieć odpowiednie rozmiaru, składane kółka i jak najniższą wagę.

Jagoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wakacyjny niezbędnik

pon. lip 8 , 2019
Podróże służbowe, czyli tak zwane delegacje, to krótki wyjazdy, z reguły maksymalnie kilkudniowe, które charakteryzują się tym, że większość czasu spędza się w pracy, a resztę podróżuje lub śpi. Dlatego też tego typu wyjazdy potrzebują specjalnie zapakowanej walizki, do czego świetnie sprawdzą się walizki na kółkach. Kółka to podstawa Bez […]