Mała walizka – jak wybrać najlepszą?

Małe walizki są uniwersalne, dają dużo możliwości, jeśli chodzi o pakowanie i podróżowanie. Można je zabrać do samolotu, pociągu i autobusu, zajmują mało miejsca. Jednak walizka, walizce nie równa. Dlatego warto wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszej walizki.

Małe walizki na kółkach

Przede wszystkim kółka. Noszenie walizki nie jest przyjemne, nawet jeśli jest bardzo lekka, a w środku jest niewiele rzeczy, to bez kółek już po paru minutach będą nam mdleć ręce. Współczesne walizki nie są zupełnie przystosowane do tego, aby je nosić. Dlatego kółka to absolutnie obowiązkowy element. Najlepsze są walizki na kółkach z czterema kółkami, które obracają się wokół własnej osi. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można prowadzić walizkę na wprost, bądź bokiem. Daje nieograniczone możliwości i sprawia, że prowadzenie walizki na kółkach jest bardzo łatwe. Na szczęście walizki za kółkach, tanie, czy droższe, są już wyposażane w kółka i w zasadzie trudno znaleźć te, które tych kółek nie mają.

Lekkość i kompaktowe wymiary

Walizki na kółkach małe niekoniecznie muszą oznaczać, że są kompaktowe i wygodne. Wiele walizek, nawet tych o niewielkich rozmiarach ma niewłaściwy kształt, który uniemożliwia umieszczenie jej wygodnie w miejscu na bagaż lub pod siedzeniem. Dlatego kupując małą walizkę, warto zwrócić uwagę na to, aby była jak najbardziej wszechstronna, czyli taka, żeby dało się ją umieścić w samolocie, pociągu, autobusie. Ponadto koniecznie trzeba zwracać uwagę na jej wagę i szukać jak najlżejszej.

Jagoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Walizki do samolotu – o czym należy pamiętać?

pon. lip 15 , 2019
Małe walizki są uniwersalne, dają dużo możliwości, jeśli chodzi o pakowanie i podróżowanie. Można je zabrać do samolotu, pociągu i autobusu, zajmują mało miejsca. Jednak walizka, walizce nie równa. Dlatego warto wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszej walizki. Małe walizki na kółkach Przede wszystkim kółka. Noszenie walizki nie […]