Dlaczego warto kupić małą walizkę na kółkach?

Nie ma bardziej uniwersalnego i bardziej wszechstronnego akcesorium do podróżowania niż mała walizka na kółkach. Nie tylko sporo się do niej zmieści, ale jeszcze ona sama zmieści się wszędzie. Pasuje do bagażnika nad siedzeniami w samolocie, na półce nad siedzeniami w autobusie, zmieści się do każdego auta, a jej najważniejsze zalety wymieniamy w tym artykule.

Walizki na kółkach małe i zwinne

Walizka na kółkach ma to do siebie, że i tak jest taki moment, że trzeba ją podnieść. Czy to aby włożyć ja do taksówki, czy to aby wnieść ją do pociągu, cy samolotu. Dlatego im większa jest nasza walizka i więcej do niej włożymy rzeczy, tym będzie cięższa i trudniej będzie nam wykonać wymienione manewry. Dlatego też walizki na kółkach małe sprawiają, że ograniczona przestrzeń nie pozwala nam na wypchanie je po brzegi. Zabieramy do niej tylko to co niezbędne i dzięki temu nie musimy dźwigać dużych ciężarów.

Lekkość sama w sobie

Walizki małe, zwłaszcza te, które lecą z nami samolotem, powinny być same w sobie jak najlżejsze. Dzięki temu nie tracimy zbędnych kilogramów w przypadku lotu z bagażem podręcznym. Tam właśnie linie lotnicze mają ustaloną górną granicę wagi takiej walizki i im lżejsza sama w sobie, tym łatwiej jest spakować do niej wszystko, co niezbędne.

Cena

Cena walizki na kółkach – tanie. Małe walizki są po prostu tanie, a na pewno dużo tańsze niż duże walizki. Dzięki temu nie wydając fortuny można mieć produkt, który będzie wszechstronny i uniwersalny, a do tego sprawdzi się w każdym środku transportu.

Jagoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Podróże pociągiem a walizki

niedz. cze 2 , 2019
Nie ma bardziej uniwersalnego i bardziej wszechstronnego akcesorium do podróżowania niż mała walizka na kółkach. Nie tylko sporo się do niej zmieści, ale jeszcze ona sama zmieści się wszędzie. Pasuje do bagażnika nad siedzeniami w samolocie, na półce nad siedzeniami w autobusie, zmieści się do każdego auta, a jej najważniejsze […]